Windows Live Messenger

iPhone ve iPad cihazlarında kullanabileceğiniz Windows Live Messenger, arkadaşlarınızla internet üzerinden iletişim kurabileceğiniz ve onları takip edebileceğiniz en iyi uygulamadır.

Windows Live Messenger arkadaşlarınızla anlık olarak mesajlaşmanıza, arkadaşlarınızın Windows Live'daki durum güncellemelerine ve fotoğraflarına göz atmanıza, Facebook ve MySpace'ten güncellemelere bakmanıza olanak sağlamakatadır.

Windows Live Messenger ile aynı zamanda Yahoo! Messenger ve Facebook hesabı olan arkadaşlarınızla da sohbet edebilir ve Facebook, Flickr, MySpace gibi sosyal ağları hesabınıza bağlayarak Windows Live sayfasında güncellemelerinizin görünmesini sağlayabilirsiniz. Windows Live Messeger uygulamasını iPhone cep telefonunda ve iPad tabletlerde ayrıca Blackberry cihazlarında kullanabilirsiniz. Uygulamanın iPad ve iPhone için olan sürümünde daha çok özellik bulunmakadır.


Yayın Tarihi: 2011-11-30
Tür: Sohbet Uygulaması
Platform: Blackberry,iPhone,iPad
İşletim Sistemi: iPhone,Blackberry,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Microsoft Corporation
Kategoriler: İletişim & Sosyal Ağ,iPhone,iPad,Blackberry,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ