Workout Trainer

Workout Trainer, Andorid ve iPhone'da kullanılabilen ve çeşitli egzersiz hareketleri ve programı içeren bir fitness uygulamasıdır.

Workout Trainer fitness uygulaması kullanıcılara sertifikalı antrenörler tarafından hazırlanan sesli, resimli ve videolu açıklamaların olduğu detaylı bir fitness programları sunmaktadır.

İster evde isterseniz de fitness salonunda egzersiz, vücut geliştirme vb. yapıyor olun Workout Trainer uygulamasında bulunan 1000'den fazla ücretsiz antrenman seçeneğinden kendinize uyanları bulabilirsiniz. Uygulama ayrıca karın kası yapma, kilo verme, koşu sürelerini geliştirme, yoga çalışma gibi belli amaçlara odaklanmanıza da yardımcı olmaktadır.

Workout Trainer, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir fitness uygulamasıdır.

Tür: Fitness Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Skimble Inc.
Kategoriler: Sağlık & Form Tutma,Spor,Android,iPhone,iPad,Sağlık & Form Tutma,Spor,Sağlık & Form Tutma,Spor