WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger, 3G ya da WiFi bağlantısı kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanızı, resim, sesli not ve video mesaj göndermenizi sağlayan bir sohbet uygulamasıdır.

WhatsApp Messenger ailenize ve arkadaşlarınıza mesaj, resim, sesli not ve video mesaj göndermenizi sağlayan oldukça gelişmiş bir sohbet uygulamasıdır. WhatsApp Messenger sohbet uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra SMS kullanmayı unutacaksınız. WhatsApp Messenger sohbet uygulaması toplu sohbet imkanı da sunmaktadır.

WhatsApp Messenger; iPhone, iPad, Android, Blackberry, Windows Phone ve Symbian (Nokia vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tablet bilgisayarlarında kullanılabilen bir uygulamadır.

Tür: Sohbet Uygulaması

WhatsApp Messenger:
Platform: Blackberry,iPhone,Android,iPad,Windows Phone,Nokia
İşletim Sistemi: Android,Nokia,Blackberry,Windows Phone,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,Nokia/Symbian S60,Nokia/Symbian^3,Windows Phone 7.0,Windows Phone 7.5,Windows Phone 8,Windows Phone 8.1,Windows Phone 10,Windows Mobile 2003,Windows Mobile 2003 SE,Windows Mobile 5.0,Windows Mobile 6.0,Windows Mobile 6.1,Windows Mobile 6.5,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,,,,
Firma: WhatsApp Inc
Kategoriler: İletişim & Sosyal Ağ