Turkcell TV

Turkcell TV, Android ve iPhone da sevdiğiniz televizyon kanallarını izlemenize, dizileri takip etmenize olanak sağlıyor.

Turkcell TV uygulaması ile çeşitli TV kanallarını cep telefonunuzda veya tabletinizde izleyebilir, yeniden izlemek istediğiniz dizileri takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulamada yüzlerce HD kalitesinde film bulunmaktadır.

50'den fazla TV kanalı ve yüzlerce HD film bulunan bu uygulamayı kullanabilmek için Turkcell aboneleri SIFRE yazıp 2222'ye SMS gönderek Turkcell hesaplarıyla oturum açabilirler. Turkcell abonesi olmayan kullanıcılar SIFRE yazıp 05327552222'ye SMS göndererek üye olup bu uygulamayı kullanabilirler.

TV izleme uygulaması Turkcell TV, Android 4.x - 5.0 sistemli akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumludur.

Tür: TV İzleme Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Kategoriler: Müzik & Video,Android,iPhone,iPad,Müzik & Video,Müzik & Video