Türk Numara Bulucu

Türk Numara Bulucu bilinmeyen numaraların kimliğini tespit edebilen ödüllü ve ücretsiz bir bilinmeyen numara uygulamasıdır.

Türk Numara Bulucu rehberinizde olmayan fakat sizi arayan Türk firmaların kimliklerini otomatik olarak tespit edebilen ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama telefon çaldığı sırada ya da cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kişi hem de firmaları tarar ve gelen çağrı Türkiye'dense firmanın kimliğini, gelen çağrı yurt dışından ise hem kişinin hem de firmaların kimliğini göstermektedir.

Uygulamayı Facebook hesabınıza bağlayarak arkadaşlarınızın aramaları esnasında en güncel durumlarını ve resimlerini görebilir, bir firmayı aradığınızda ve cevap alamadığınızda bölgedeki diğer firmaları görebilirsiniz.

Türk Numara Bulucu Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Tür: Bilinmeyen Numara Uygulaması
Türk Numara Bulucu:
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: ADAFFIX
Kategoriler: Araçlar,Android,Araçlar