TTNET Müzik

TTNET Müzik uygulaması ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Android, iPhone, iPad cihazları ile istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

TTNET Müzik uygulaması ile cep telefonu ya da tabletinizden yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebilirsiniz.

  • 3 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıya ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz.
  • Profesyonel müzik listelerine ulaşabilirsiniz
  • Favori müzik listelerinizi keyifle dinleyebilirsiniz.
  • Kendi oluşturğunuz müzik listelerine Web'den de ulaşabilirsiniz.

TTNET Müzik uygulamasını TTNET Müzik kullanıcı ad ve şifreniz ile ya da üye girişi yapmadan kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreye sahip değilseniz uygulamadan kullanıcı adı ve şifre edinebilirsiniz. Uygulama için WiFi, EDGE veya 3G bağlantısı gerekmektedir.

TTNET Mobil Müzik uygulamasını iOS (iPad, iPhone vs.) ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanabilirsiniz.

Uygulamanın Ücretsiz ve Premium olmak üzere iki ayrı paketi bulunuyor. TTNET Müzik Premium'da Çevrimdışı Dinleme, Yüksek ses kalitesi, sınırsız müzik dinleme, şarkıları mp3 olarak indirme ve sınırsız şarkı atlama imkanı bulunuyor. 

Tür: Müzik Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: TTNET A.S.
Kategoriler: Müzik & Video