TRT İzle

TRT İzle, TRT kanallarının mobil cihazlarda izlenebilmesi için geliştirilmiş bir mobil TV uygulamasıdır.

TRT Televizyon mobil TV uygulaması ile TRT bünyesindeki tüm kanalları canlı olarak izleyebilir ve programları takip edebilirsiniz. Programların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yayın akışını görebilirsiniz.

TRT Televizyon ayrıca kaçırmak istemediğiniz programları da size hatırlatabilir. Kaçırdığınız dizilerin de önceki bölümlerini izleyebilirsiniz.

TRT Televizyon uygulaması iPhone, iPhone cihazları ile Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerde kullanılabilir.

• Yüzlerce özel yapım film, dizi, program ve belgesel sadece TRT İzle’de!

• Kaldığın yerden devam et özelliği ile farklı cihazlar arasında geçiş yaparak hiçbir şeyi yarım bırakma!

• Sevdiğin programları listene ekle, yeni bölümler çıkınca ilk sen izle!

• TRT’nin tüm televizyon ve radyo kanallarını, dilediğin cihazdan canlı olarak takip et!

• İstersen akıllı telefon veya televizyonundan, istersen www.trtizle.com adresinden... Sen nereden istersen oradan izle!

Tutunamayanlar, Kalk Gidelim, Payitaht Abdülhamid, Benim Adım Melek ve Şampiyon gibi TRT 1’in yeni sezon dizilerinin yanında Yeşil Deniz, Halka, Leyla ile Mecnun ve Diriliş Ertuğrul gibi sevilen diziler de bu platformda seni bekliyor.

Maceraseverler için Savaşın Efsaneleri, Aile Olmak ve Su Savaşları’nın aralarında bulunduğu TRT Belgesel’in yeni yayın dönemine ait yapımlar da burada!

Türkiye’nin kültür ve sanat markası TRT 2’nin sevilen yapımları, TRT Müzik’in eğlenceli programları, TRT ortak yapım filmleri başta olmak yüzlerce içeriğe anında ulaş!

Nostalji sevenleri de unutmadık! Yedi Numara, Yeditepe İstanbul ve Ferhunde Hanım ile Kızları gibi tekrar tekrar izlediğin efsane dizilere ve TRT’nin hazine değerindeki arşiv içeriklerine de anında erişebilirsin.

Rafadan Tayfa, Aslan ve Canım Kardeşim gibi en sevilen çizgi filmler ve Türkiye’nin güvenilir çocuk kanalı TRT Çocuk’un birbirinden sevimli ve kaliteli yapımları da burada!

Ayrıca TRT İzle ile TRT EBA TV’deki uzaktan eğitim derslerini de canlı olarak takip edebilir, kaçırdığın dersleri hemen izleyebilirsin.


Yayın Tarihi: 2012-12-13
Tür: TV Uygulaması
Firma: Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Kategoriler: Müzik & Video