Trendyol

Trendyol alışveriş hizmeti ile cep telefonunuzdan ve tablet bilgisayarınızdan istediğiniz zaman seçkin kıyafet markalarında uygun fiyatlara erişebilirsiniz.

Trendyol, modayı yakından takip edenler için seçkin markalarda%90'a varan indirim fırsatları sunan bir alışveriş hizmetidir.

Trendyol.com'da bulunan pek çok giyim markası arasında arama yapabilir, indirim kuponlarınızı kullanabilir, kampanyaları takip ederek en uygun fırsatları yakalayabilirsiniz. Trendyol sevdiğiniz markaları en uygun fiyatlarla internetten evinize getiriyor.

Trendyol uygulamasını İnternete erişebildğiniz tüm akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile kullanabilirsiniz.

Tür: Alışveriş Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad,Windows
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad,Windows
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows 10
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: Trendyol
Kategoriler: Alışveriş,Android,iPhone,iPad,Nokia,Blackberry,Windows Phone,Alışveriş,Alışveriş,Alışveriş,Alışveriş,Alışveriş