Talking Tom Cat 2 Free

Talking Tom Cat 2 Free sevilen konuşan kedi Tom ikinci defa Android ve iPhone'da...

Talking Tom Cat 2 Free uygulaması cep telefonunuza ve tablet bilgisayarınıza Tom adında eğlenceli bir konuşan kedi getiriyor. Tom söylediklerinizi komik seslerle tekrar ediyor. Ayrıca Tom pek çok dokunuşa da tepki verir. Tom'u sevebilir, kuyruğunu çekiştirebilir; karnını, kafasını veya ayaklarını dürtebilirsiniz. Ayrıca çeşitli butonlara dokunarak Tom'un komik şeyler yapmasını sağlayarak eğlenebilirsiniz.

Uygulamanın bu ikinci sürümünde Tom'a polis, korsan, kovboy vb. farklı kıyafetler giydirebilir, altın paralarınızla çeşitli aksesuarlar alabilirsiniz. Uygulamayı açtığınız her gün 25, bildirimlerini iletirseniz de 200 altın alırsınız. Bildirimleri iletebilmek için üye olmanız gerekiyor.

Talking Tom Cat 2 Free, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir konuşan kedi uygulamasıdır.


Yayın Tarihi: 2013-02-04
Tür: Konuşan Kedi Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Outfit 7
Kategoriler: Eğlence,Android,iPhone,iPad,Eğlence,Eğlence