Talking Gina the Giraffe Free

Talking Gina the Giraffe Free, mobil cihazınızda komik ve sevimli bir konuşan zürafa ile eğlenmenizi sağlıyor.

Talking Gina the Giraffe Free, Gina isimli zürafayı beslediğiniz, eğlendirdiğiniz ve sevdiğiniz ücretsiz bir uygulama. Gina sizin ilginize ve sevginize ihtiyaç duyuyor siz de Gina'yı mutlu ederek çeşitli eğlenceli durumlara şahit oluyorsunuz. Gina söylediklerinizi tekrar edebiliyor, sizinle oyun oynuyor ve size olan sevgisini gösterebiliyor. Gina'yı onunla oyun oynayarak, onu besleyip severek mutlu edebilirsiniz. Gina %70 mutluluk seviyesine sahip olduğunda, Gina'ya helyum balonu verip konuşarak Gina'nın helyumlu sesini duyabilirsiniz. Gina'nın mutluluk seviyesi %90'a ulaştığında Gina sizi öpmeye size sevgisini göstermeye başlayacaktır. Gina %100 mutluluğa ulaştığında yeni bir bebek zürafaya sahip olursunuz.

Talking Gina the Giraffe Free Android ve iOS (iPhone, iPad vb.) tabanlı cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Tür: Konuşan Zürafa Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Outfit 7
Kategoriler: Eğlence,Android,iPhone,iPad,Eğlence,Eğlence,Eğlence