Talking Friends

Talking Friends fotoğraf düzenleme uygulaması ile Android cep telefonunuzdaki veya tablet bilgisayarınızdaki resimler dile geliyor.

Talking Friends, resiimlerdeki insan yüzlerinin hareket ettirilebilmesine ve seslendirme yapılabilmesine olanak sağlayan farklı ve eğlenceli bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Uygulama ile kendinizin veya arkadaşlarınızın yüzlerini çeşitli öğelerle değiştirip komik bir hale getirebilir, farklı ses efektleri kullanılabilir ve hareketlenen resmin videosunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Ses aracı: Sincap, inek,, robot vb. çeşit öeşit ses kullanabilirsiniz,
  • Ağız aracı: Farklı şekillerdeki hareketli ağızlardan birini seçip resme yerleştirebilirsiniz.
  • Obje aracı: Uygulamada fotoğraflara ekleyebileceğiniz gözlükler, farklı renkte gözler, komik burunlar, yaralar, kan, sivilce vb. gibi pek çok hareketli obje bulunmaktadır,
  • Smudge aracı: Bu araç ile yüzleri ince veya şişman yapıp burunu, gözleri genişletebilirsiniz. Kulakları sivriltebilir veya kepçe yapabilirsiniz. Benzer işlemlerle resimlerdeki yüzleri karikatürize edebilirsiniz.

Talking Friends, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile uyumlu bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.


Tür: Fotoğraf Düzenleme Uygualaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: Scoompa
Kategoriler: Fotoğraf,Android