Taksimetre

Taksimetre uygulaması ile pek çok ilde yapacağınız taksi yolculuklarının tutarlarını önceden öğrenebileceksiniz.

Taksimetre Türkiye'nin bir çok ilinde yapacağınız taksi yolculuklarının ne kadar süreceğini ve ne kadar ödeme yapacağınızı öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamada arama bölümüne adres girerek, harita üzerinde yer işaretleyerek, rehberinizde kayıtlı adres bilgisini seçerek, favorilerinizde yer alan konumları seçerek ya da şuan bulunduğunuz konumu seçerek nerden nereye konumlarını belirleyebilirsiniz. Kalkış ve varış noktaları, iki nokta arasındaki rotayı, rotanın mesafesini ve tahmini yolculuk süresini, rota için ödeyeceğiniz taksimetre tutarını uygulamayı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Taksimetre Android ve iOS ( iphone,ipad vs. ) işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.


Yayın Tarihi: 2011-10-23
Tür: Taksimetre Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: iMobileCode
Kategoriler: Araçlar,Navigasyon,Android,iPhone,iPad,Araçlar,Araçlar,Araçlar