Tablet Talk

Tablet Talk, Android sistemli tablet bilgisayarınızdan SMS mesajı gönderebilmenize olanak sağlayan bir SMS uygulamasıdır.

Tablet Talk SMS uygulaması Android cep telefonunuz ile Android tabletiniz arasında Bluetooth veya Wi-Fi ağı ile bağlantı kurarak SMS mesajları göndermenize olanak sağlıyor. Yani cep telefonunuzun numarasını kullanarak tabletinizden SMS mesajları gönderebilirsiniz.

Özellikle geniş ekranlı tabletler için tasarlanan Tablet Talk, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir SMS uygulamasıdır.

Nasıl Kullanılır: Tablet Talk uygulamasını hem cep telefonunuza hem de tablet bilgisayarınıza kurun Uygulamayı iki defa almanıza gerek yok, bir kez satın aldığınızda hem cep telefonunuzda hem de tabletinizde uygulamaların kısmında Tablet Talk'u bulabilirsiniz. Kurulumdan sonra uygulamada anlatılan adımları takip etmeniz yeterli.

Tablet Talk, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir SMS uygulamasıdır.

Tür: SMS Uygulaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: Tablet Talk
Kategoriler: İletişim & Sosyal Ağ,Android