Spotify

Spotify, 15 milyon şarkının yer aldığı, mobil cihazınızdan hızlıca binler şarkıcının albümlerine ulaşabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır.

Spotify, binlerce müzik albümü ve 50 milyondan fazla şarkının yer aldığı, çervimiçi ya da çevrimdışı müzik dinlemenize olanak sağlayan, basit kullanım özelliklerine sahip bir müzik uygulamasıdır.

Uygulama, arkadaşlarınızla müzik paylaşmanıza, favori listesi ya da çalma listesi oluşturmanız, dinlediğiniz şarkıları direk olarak Last.fm ve Facebook'a göndermenize olanak sağlamaktadır.

Spotify uygulamasının ücretsiz sürümünde standart kalitede çevrimiçi (online) müzik dinleme, kendi çalma listenizi oluşturma ve bir saat içerisinde 6 şarkı atlama gibi imkanlar bulunuyor.

Ücretli olan Premium sürümünde ise reklamsız şarkı dinleme, yüksek kalite (320Kbps) seçeneği, sınırsız şarkı atlama ve en önemli özellik olan şarkıları internet olmadan (offline mode) dinleme seçeneği bulunuyor. 

Spotify Android, iPhone, iPad ve Windows Phone işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilir.


Tür: Müzik Uygulaması
Platform: Android,iPad,Windows Phone
İşletim Sistemi: Android,iPad,Windows Phone
Firma: Spotify Ltd.
Kategoriler: Müzik & Video