Spotify
Ekran Görüntüleri

15 Oy
Güncelleme Zamanı
24.02.2016
Toplam İndirme
4835
Üretici Firma
Spotify Ltd.
Uyumlu Sistemler
Android, iPad, Windows Phone

Spotify 5.0.0

Müzik Uygulaması

Spotify, 15 milyon şarkının yer aldığı, mobil cihazınızdan hızlıca binler şarkıcının albümlerine ulaşabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır.

Uygulama Hakkında

Spotify, binlerce müzik albümü ve 50 milyondan fazla şarkının yer aldığı, çervimiçi ya da çevrimdışı müzik dinlemenize olanak sağlayan, basit kullanım özelliklerine sahip bir müzik uygulamasıdır.

Uygulama, arkadaşlarınızla müzik paylaşmanıza, favori listesi ya da çalma listesi oluşturmanız, dinlediğiniz şarkıları direk olarak Last.fm ve Facebook'a göndermenize olanak sağlamaktadır.

Spotify uygulamasının ücretsiz sürümünde standart kalitede çevrimiçi (online) müzik dinleme, kendi çalma listenizi oluşturma ve bir saat içerisinde 6 şarkı atlama gibi imkanlar bulunuyor.

Ücretli olan Premium sürümünde ise reklamsız şarkı dinleme, yüksek kalite (320Kbps) seçeneği, sınırsız şarkı atlama ve en önemli özellik olan şarkıları internet olmadan (offline mode) dinleme seçeneği bulunuyor. 

Spotify Android, iPhone, iPad ve Windows Phone işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilir.

Ekran Görüntüleri

Spotify
Spotify
Tümünü Göster