Smart RAM Booster

Smart RAM Booster, arka planda çalışan önemi düşük uygulamaları kapatarak bellek kullanımını düzenleyen bir RAM uygulamasıdır.

Smart RAM Booster uygulaması sayesinde cep telefonunuz veya tablet bilgisayarınızın bellek (RAM) kapasitesinden daha çok verim alabilirsiniz.

Uygulama 4 çeşit otomatik hızlandırma modu kullanır. Agresif modda düşük öncelikli uygulamlaraın çoğunluğu kapıtılır. Güçlü modunda ise düşük öncelikli uygulamalarla veraber ortalamanın altında, bellek tüketimi az olan uygulamalar da kapatılır. Orta mounda, ortalamanın üzerinde bellek kullanımı olan uygulamalar kapatılır. Son olarak Yumuşak modda yüksek bellek kullanımına sahip olanlar kapatılır.

Otomatik hızlandırmayı aktifleştirmek için farklı yollar da sunan Smart RAM Booster, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile uyumlu bir ram uygulamasıdır.

Tür: RAM Uygulaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: Root Uninstaller
Kategoriler: Araçlar,Android