SGK Hastaneni Seç

SGK Hastaneni Seç uygulaması SGK ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgileri Android cep telefonunuza, tablet bilgisayarınıza getiren bir sağlık uygulamasıdır.

SGK Hastaneni Seç sağlık uygulaması sayesinde Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması olan hastaneler, klinikler yani sağlık hizmeti veren kurumlarla ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Özellikler:

  • Sağlık hizmeti veren özel kuruluşların (hastane, diyaliz merkezi, tıp merkezi vb.) konumlarına, web adreslerine, telefonlarına erişebilir; aldıkları ek ücreti, anlaşma koşullarını, doktorların çalışma saatlerini vb. öğrenebilirsiniz.
  • Doktorların kaç yılında mezun oldukları, mesleki ilgi alanları, fotoğraflarının, hangi saatlerde nerede çalıştıklarına dair bilgilerin vb. olduğu detaylı özgeçmişlerine ulaşabilirsiniz.
  • Sağlık kurumuna vereceğiniz azami ücreti ve vereceğiniz katılım payını hesaplayabilirsiniz.
  • Tıbbi işlemler hakkında bilgiler alıp söz konusu işlemlerin hangi tesislerde ne kadar ilave ücret ile yapıldığını öğrenebilirsiniz.
  • Muayene katılım payı ile ek ücrete dair de bilgi alabilirsiniz.

SGK Hastaneni Seç, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile sağlık uygulamasıdır.

Tür: Sağlık Uygulaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: Sosyal Güvenlik Kurumu
Kategoriler: Sağlık & Form Tutma,Android