ScanLife Barcode Reader

ScanLife Barcode Reader ile QR ve UPC barkodlarını okuyarak ürünlerle ilgili bilgiler alabilir, alışveriş yapabilir ve varsa kampanyaları görebilirsiniz.

ScanLife Barcode Reader uygulaması, mobil cihazınızı bir barkod okuyucuya dönüştürüyor. Uygulama ile pek çok DVD, kitap, yiyecek vb.de bulunan standart UPC/EAN barkodlarını tarayabilir ve varsa ürünlü ilgili bilgileri, incelemeleri, kampanyaları vb. görebilir; online fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Hatta Amazon'dan ya da 25 diğer perakende firmasından ürün satın alabilirsiniz. Uygulama ayrıca 2D barkodları da (QR Code, Datamatrix, EZcode) okuyabilmetedir.

ScanLife Barcode Reader uygulaması Nokia cihazlarında; iOS (iPhone - iPad), RIM (Blackberry), Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerde kullanılabilir.

Tür: Barkod Okuyucu
ScanLife Barcode Reader:
Platform: Blackberry,iPhone,Android,iPad,Nokia
İşletim Sistemi: Android,Nokia,iPhone,Blackberry,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,Nokia/Symbian S60,Nokia/Symbian^3,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,,,
Firma: Scanbuy
Kategoriler: Araçlar,Android,iPhone,iPad,Nokia,Blackberry,Araçlar,Araçlar,Araçlar,Araçlar,Araçlar