Runtastic

Runtastic, koşu, bisiklet gibi egzersizlerinizde ne kadar mesafe kat ettiğinizi, kalori yaktığınızı vb. tutan bir antrenman uygulamasıdır.

Runtastic uygulaması akıllı cep telefonunuzun veya tabletinizin GPS aracını kullanarak koştuğunuz, yürüdüğünüz, bisiklet sürdüğünüz vb. antrenmanlarınızla ilgili mesafe, süre, hız, kalori yakımı, yükseklik, tempo gibi bilgileri tutuyor.,

Uygulama sayesinde antrenmanlarınızı kayıt altına alıp gelişiminizi takip edebilir, kendinize süre ve mesafe hedefleri belirleyebilir, egzersizlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca tüm egzersiz kayıtlarınızı Runtastic'in web sitesine kaydedebilirsiniz.

Antrenman uygulaması Runtastic, Android sistemli akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumludur.

Tür: Antrenman Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Runtastic
Kategoriler: Spor,Android,iPhone,iPad,Spor,Spor