Nyan Cat: Lost In Space

Nyan Cat: Lost In Space ile İnternet'in meşhur kedisi Nyan Cat'in uzay macerasına katılıp keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Nyan Cat: Lost In Space, bir dönem İnternet'te basit bir hareketli resim (gif) olarak ünlenen Nyan Cat adlı kediyi bir uzay macerasının kahramanına dönüştüren eğlenceli bir beceri oyunu. Nyan Cat: Lost In Space oyununda amacınız köpek, ufo gibi düşmanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar çok süt ve süt ürünü tatlı yiyeceklerden toplayarak puan kazanmak. Güzel piksel grafik tasarımına sahip oyunda çeşitli başarımlar, puan artırmaya yarayan eşyalar, farklı arka plan temaları, değişik Nyan Cat çeşitleri ve üç farklı oyun modu bulunuyor.

En popüler Nyan Cat oyunu olan Nyan Cat: Lost In Space, Android cep telefonları ile tabletlerde ve iPad, iPhone cihazlarında oynanabilir.

Tür: Beceri Oyunu
Nyan Cat: Lost In Space:
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: isTom Games
Kategoriler: Oyun,Android,iPhone,iPad,Android Oyunları,iPhone Oyunları,Oyun