MyBilet
Ekran Görüntüleri

3 Oy
Güncelleme Zamanı
11.06.2015
Toplam İndirme
2243
Üretici Firma
MyBilet
Uyumlu Sistemler
Android

MyBilet 0.1.6.2

Bilet Uygulaması

MyBilet, Türkiye'nin en çok üyeye sahip bilet satın alma sitelerinden biri olan MyBilet.com'u mobil cihazınızdan kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir bilet uygulamasıdır.

Uygulama Hakkında

MyBilet uygulması ile Türkiye'nin tamamına yakınındaki sinemalarla birlikte Devlet Tiyatroları, özel tiyatrolar, konser, gösteri, seminer, senfoni, spor ve birçok etkinliğin biletlerini mobil cihazınızdan güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca gösterime giren filmlerin, oyunların satış bilgilerinden herkesten önce haberdar olabilirsiniz. Biletlerinizi etkinlik alanına erkenden gitmek zorunda kalmadan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Biletlerinizi gişede sıra beklemeden MyBilet Xpress Elektronik Gişelerden bastırabilirsiniz.

İstediğiniz koltukları seçerek dilediğiniz yerde oturabilirsiniz. Bulunduğunuz yere yakın olan mekanları listeleyerek görebilirsiniz. Katılamayacağınız etkinliklerin biletlerini Açık Para'ya çevirerek, daha sonra yeniden kullanabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemlerinden istediğinizi seçerek ödeme yapabilirsiniz. Kullanıcı ayarlarınızı düzenleyrek, satın aldığınız biletleri bir başkasının teslim almasını sağlayabilirsiniz.

MyBilet, iOS (iPhone,iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir bilet uygulamasıdır.

Ekran Görüntüleri

MyBilet
MyBilet
Tümünü Göster