Mixology Drink Recipes
Ekran Görüntüleri

3 Oy
Güncelleme Zamanı
01.04.2015
Toplam İndirme
2147
Üretici Firma
Digital Outcrop
Uyumlu Sistemler
Android, iPhone, iPad

Mixology Drink Recipes 2.3.4

Kokteyl Tarifleri Uygulaması

Mixology alkol içmeyi seven ve barmenliğe meraklı herkesin ihtiyaç duyduğu muhteşem bir kokteyl rehberidir.

Uygulama Hakkında

Mixology Drink Recipes, iOS ( ipad, iphone vs. ) işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir barmen kılavuzu ve kokteyl tarifi uygulamasıdır. Mixology ile 1300'den fazla içki ile 7900'den fazla kokteyl hazırlayabileceksiniz. Uygulamada içeceklerin ölçülerini "More" ( Daha Fazla ) kısmına basarak artırabilir ve oranlarla oynayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Mixology Drink Recipes
Mixology Drink Recipes ( Android )
Tümünü Göster

Mixology Drink Recipes İncelemesi

Mixology Drink Recipes, farklı içkiler denemeyi seven ve barmenlik hevesi olanlar için oldukça güzel ve kullanışlı bir uygulama. Uygulmada elinizdeki içkileri girip bunlarla yapabileceğiniz karışımları görebiliyorsunuz.

"Liquor Cabinet" kısmına tıklayarak bütün likör çeşitleriyle ilgili tariflere ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

"Random Drinks" kısmına tıklayarak rastgele bir karışım tarifine ulaşabilirsiniz. İçecek otomatı görünümüne sahip bu alanda likör, karışım ve bardak kriterleri üzerinden bir ayrıştırma söz konusu. Kullanıcı odaklı bir uygulama olan Mixology Drink Recipes uygulamasında 1300'den fazla kokteyli 87 kategoriye ayrılmış durumda.

İçecekler Kokteyller, Martiniler, Jello Shots, Shooters, Sıcak İçecekler, Punches , Alkolsüz içecekler ve Favoriler şeklinde kategorize edilmiş.

Tüm bu özelliklerin yanında barmenlik teminolojisini ve tekniklerini öğrenebilir, kokteyl tariflerini arkadaşlarınızla Mail, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilir ayrıca çeşitli içeceklerin hazırlanış videolarını internet üzerinden seyredebilirsiniz.

Ayrıca Mixology uygulamasının paralı sürümünde kendi içecek tariflerini uygulamaya ekleyebiliyor, pek çok farklı şekilde rastgele içecek seçebiliyor ve Banner reklamlarla karşılaşmıyorsunuz.