Milliyet

Popüler ulusal gazete Milliyet'in uygulaması ile cep telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan Milliyet.com.tr sitesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu ücretsiz gazete uygulaması ile Milliyet.com.tr'ye cep telefonlarından veya tablet bilgisayarlardan ulaşmak artık daha kolay.

Milliyet gazete uygulaması ile Android, Symbian (Nokia vb.) ve iOS (iPhone,iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarından veya tablet bilgisayarlarından Dünya'dan ve Türkiye'den son dakika haberlere, köşe yazarlarına, ekonomi, spor, sinema, kültür, sanat, sinema, sağlık, teknoloji, astroloji gibi pek çok kategoriye ulaşabilirsiniz.

Tür: Haber Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad,Nokia
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad,Nokia
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,Nokia/Symbian S60,Nokia/Symbian^3
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: Doğuş Yayın Grubu
Kategoriler: Haber - Dergi - Gazete,Android,iPhone,iPad,Nokia,Haber - Dergi - Gazete,Haber - Dergi - Gazete,Haber - Dergi - Gazete