Memorial Sağlıklı Yaşam

Memorial Sağlıklı Yaşam, içeriği Memorial Sağlık Grubu uzmanları tarafından oluşturulmuş "Sağlıklı Yaşam" rehberini içeren ücretsiz bir uygulamadır.

Memorial Sağlıklı Yaşam, sağlığınızı korumak ve formda kalmak için aradığınız pratik bilgilere ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uyguylamadır. Türkiye'de bir ilk olan "Su Hatırlatma" özelliğini içinde bulunduran uygulama sayesinde her gün belirli saatlerde su içmeniz gerektiğini kendinize hatırlatabilirsiniz.

Kalorimetrem özelliği ile aldığınız kalori miktarını hesaplayabilir ve hangi aktivite ile ne kadar sürede fazla kalorilerinizi yakabileceğinizi uygulamadan öğrenebilirsiniz. Memorial'ın uzman hekimleri tarafından hazırlanmış ve hergün farklı bir konuyu içeren "Sağlık Tavsiyelerini" okuyabilir, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

"Diyetim" bölümüyle kişisel diyet listenizi hazırlayabilir ve her öğün için iPhone'da hatırlatma programlayabilirsiniz. Memorial Çağrı Merkezi'ne randevu talebinizi çok kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Laboratuar sonuçlarınızı uygulama üzerinden bulunduğunuz her yerde anında görüntüleyebilir, doktorunuzun değerlendirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz noktaya en yakın Memorial'ı harita üzerinden görebilirsiniz. Uygulamadaki "Sağlıklı Beslenme" bölümü sayesinde yaşam koşullarınıza uygun olarak beslenme önerileri alabilirsiniz. Beden Kitle İndeksinizi hesaplayabilirsiniz. Sağlıklı

Spor bölümü ile spor öncesi ve sonrasında yapmanız gerekenler, ısınma hareketleri ve spor hareketlerini fotoğraflar ile öğrenebilirsiniz.

Memorial Sağlıklı Yaşam, iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.


Yayın Tarihi: 2012-01-03
Tür: Sağlıklı Yaşam Rehberi
Platform: iPhone,iPad
İşletim Sistemi: iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,
Firma: tmob
Kategoriler: Sağlık & Form Tutma,iPhone,iPad,Sağlık & Form Tutma,Sağlık & Form Tutma