Lair Defense: Shrine

Lair Defense: Shrine, dragonların dünyasını işgal eden insanlara karşı dragonlar ile savunma alanları oluşturarak açgözlü insanları durdurmaya çalıştığınız ücretsiz bir savunma oyunudur.

Lair Defense: Shrine, dragonların yuvalarını açgözlü insanlardan korumaya çalıştığınız ücretsiz bir savunma oyunudur. Sağlam zırhlara sahip insanlar dragonların dünyasını mahvedene dek durmayacağından, özel güçlere sahip dragonları kullanarak savunma alanları oluşturmanız ve insanları uzaklaştırmanız gerekmetedir.

Lair Defense: Shrine oyununda düşmanlarını ateş gücüyle yok eden Fire Dragon (Ateş Dragonu), düşmanlarını buz gücüyle yok eden Ice Dragon (Buz Dragonu) ve düşmanlarını zehirleyerek yok eden Poison Dragon (Zehirli Dragon) olmak üzere üç farklı dragon bulunmaktadır. Amacınız dragonları stratejik şekilde harita üzerine yerleştirerek düşmanlarınızı en kısa sürede yok etmektir.

Lair Defense: Shrine Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.


Tür: Savunma Oyunu
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: DroidHen Publisher
Kategoriler: Oyun,Android,Android Oyunları