Kik Messenger

Kik Messenger, milyonlarca kullanıcıya sahip, pek çok tür akıllı cep telefonunuz ev tableti destekleyen ücretsiz bir mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır.

50 milyon kullanıcısı olan Kik Messenger sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla hızlı ve pratik bir şekilde mesajlaşmanıza olanak sağlayan bir sohbet uygulamasıdır.

Kik Messenger özellikle akıllı cep telefonuz piyasasındaki en hızlı ve en güvenilir iletişim uygulaması olduğunu iddia ediyor. Ayrıca basit ara yüzü ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Uygulama aracılığı ile kolayca mesajlar gönderebilir, videolar, resimler ve çizimler paylaşabilirsiniz.

Sohbet uygulaması Kik Messenger, Android ve Windows sistemli akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile Nokia, iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumludur.

Platform: iPhone,Android,iPad,Nokia
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad,Nokia
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,Nokia/Symbian S60,Nokia/Symbian^3
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: Kik Interactive
Kategoriler: İletişim & Sosyal Ağ,Android,iPhone,iPad,Nokia,Windows Phone,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ