Instapaper

Instapaper, daha sonra okumak üzere web sitelerini kaydetmenize olanak saplayan ücretsiz bir uygulamadır.

Instapaper, web sitelerini saha sonra okumak üzere cep telefonunuzda ya da tablet bilgisayarınızda rahatça okunacak şekilde saklamanızı sağlayan ücretsiz bir web sayfası kaydetme uygulamasıdır.

Instapaper, webde karşınıza çıkan özellikle uzun makaleleri, blog yazılarını Android veya iOS cihazınızda (iPhone - iPad) rahatça okumanıza yardımcı olur. Örneğin web de gezerken ilginizi çeken bir yazıyla karşılaştınız ama o an okumaya vaktiniz yok. Sayfayı Instapaper'a kaydedip daha sonra istediğiniz vakit uygulamaya sakladığınız yazıyı rahatça okuyabilirsiniz.

Instapaper çoğu web sayfasını sadece metin olarak kaydeder ve mizanpajı cep telefonunuzun ya da tablet bilgisayarınızın ekranına göre optimize eder. Online olarak kaydettiğiniz tüm sayfaları daha sonra çevrimdışı (offline) olarak açıp okuyabilirsiniz. Ayrıca Instapaper; yazı tipini, boyutunu, satır aralığını ve paragrafları ayarlamanıza olanak sağlar.

Tür: Web Sayfası Kaydetme Uygulaması
Instapaper:
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Marco Arment
Kategoriler: Araçlar,Android,iPhone,iPad,Araçlar,Araçlar,Araçlar