Instagram

Instagram resim düzenleme uygulaması ile fotoğraflarınızı güzelleştirebilir, daha sanatsal hale getirebilirsiniz.

Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları Instagram uygulaması ile yeniden düzenleyerek ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Tamamen ücretsiz olan Instagram, fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla tek dokunuşla paylaşabilme ve dünya çapında yankı uyandıran yaratıcı çalışmalara göz atabilme imkanı sunuyor.

  • Instagram uygulaması XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lomo-fi, Sutro gibi pek çok özel olarak tasarlanmış ücretsiz filtre ve çerçeveye sahiptir.
  • Fotoğraflarınıza derinlik vermek için blur efektini doğrusal ya da dairel şekilde uygulayabilirsiniz.
  • Çalışmalarınızı anlık olarak Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr, Foursquare ve Posterous sosyal ağlarında paylaşabilirsiniz.
  • Instagram ile arkadaşlarınızın fotoğraflarına yorum yapabilir ya da yüklediğiniz fotoğraflara yorum yapılmasına izin verebilirsiniz.
  • Instagram iPhone ve Android'de ön ve arka kamera tam uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Instagram, iOS (iPhone, iPad, iPod) işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde çalışmak üzere tasarlanmış bir fotoğraf düzenleme programıdır.


Yayın Tarihi: 2011-10-14
Tür: Resim Düzenleme Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad,Windows Phone
İşletim Sistemi: iPhone,iPad,Android,Windows Phone
Tüm İşletim Sistemleri: iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,Windows Phone 7.0,Windows Phone 7.5,Windows Phone 8,Windows Phone 8.1,Windows Phone 10,Windows Mobile 2003,Windows Mobile 2003 SE,Windows Mobile 5.0,Windows Mobile 6.0,Windows Mobile 6.1,Windows Mobile 6.5
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: Burbn Inc.
Kategoriler: Fotoğraf