Hamilelik

Hamilelik sağlık uygulaması ile Android ve iPhone hamilelikle ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hamilelik, cep telefonunuzdan ve tablet bilgisayarınızdan gebelikle ilgili faydalı bilgilere ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir sağlık uygulamasıdır. Uygulama aracılığı ile bebeğinizin gelişimini gün gün takip edebilir; gebelik sırasında karşılaşabileceğiniz hastalıklar ve ilaçsız tedavi yöntemleri, hamilelikte beslenme, doktor seçimi emzirmeyle ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Bunların yanında uygulamada bebeğinizin doğrum tarihini hesaplamak, doğuma giderken yanınıza almanız gerekenler, eşinizin sorumlulukları, acil durumlar için lokasyan bildirimi gibi ekstra özellikler ve bilgiler de bulunmaktadır.

Hamilelik, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilen bir sağlık oyunudur.

Tür: Sağlık Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Mr Zooba
Kategoriler: Sağlık & Form Tutma,Android,iPhone,iPad,Sağlık & Form Tutma,Sağlık & Form Tutma