GT Racing: Motor Academy Free+

Motor Academy Free+, yarışlar kazanarak deneyim puanınızı ve oyun içi paranızı arttırarak yeni araçlarla yeni parkurlarda mücadele edebileceğiniz ücretsiz bir yarış oyunudur.

GT Racing: Motor Academy Free+, güzel grafiklere, basit oyun kontrollerine ve gerçekçi oyun içi etkilere sahip olan ücretsiz bir yarış oyunudur.

GT Racing: Motor Academy Free+ oyununda Ford, Ferrari, Nissan ve Audi gibi 26 farklı araba üreticisinin lisanslı 111 farklı aracını kullanabilirsiniz. Oyunda Kariyer Modu (Career Mode) ilk olarak lisans sürüşleri ile başlıyor; daha sonrasında yarışlara katılarak deneyim puanı ve para kazanıp yeni arabalar satın alabilir ya da yeni parkurlarda yarışabilirsiniz. GT Racing: Motor Academy Free+ çevrimiçi çok oyuncu desteği ile dünyanın dört bir yanından rakiplere meydan okuyabilirsiniz. Çevrimiçi çoklu oyuncu modunda toplam 6 yarışçı aynı parkurda mücadele edebiliyor.

GT Racing: Motor Academy Free+ Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.


Tür: Yarış Oyunu
Firma: Gameloft SA