GroupMe

GroupMe, mobil cihazınızıkullnarak insanlarla tekil ve toplu olarak mesajlaşmanızı, chat yapmanızı kolaylaştıran ücretsiz bir uygulamadır.

GroupMe, tanıdığınız herkesle sobet etmenin en iyi yoludur. İster bir arkadaş grubunuzla konuşuyor ister de tek bir kişiyle mesajlaşıyor olan uygulama ücretsizdir. En iyi yanı da hemen her telefonda çalışabilmesidir. GroupMe, istediğiniz an, herhangi bir yerden istediğiniz kişiye kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

GroupMe, Androd, RIM (Blackberry), iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanılabilecek ücretsiz bir sohbet uygulamsıdır.

Tür: Sohbet - Chat Uygulaması
Platform: Blackberry,iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,Blackberry,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: GroupMe
Kategoriler: İletişim & Sosyal Ağ,Android,iPhone,iPad,Blackberry,İletişim ve Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ,İletişim & Sosyal Ağ