Google Drive

Google Drive, dosyalarınızı tek bir yerde depolayıp çevrimiçi olarak her yerden dosyalarınıza ulaşmanıza olanak sağlayan bir online depolama uygulamasıdır.

Google Drive online depolama hizmeti sayesinde fotoğraflarınızı, belgelerinizi, videolarınızı tek bir yerde depolayabilir ve internet olan her yerden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Google Drive uygulaması Android, iPad ve iPhone cihazlarınızdaki dosyalarınızı direkt olarak Google Drive'a yedekleyebilmenizi ve bağlantılarınızla paylaşmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca Google Drive içinde metin, tablo gibi ofis dokümanları oluşturabilir, PDF dosyalarını görüntüleyebilir, Google Cloud Print kullanarak Google Drive'da bulunan belgelerin çıktısını alabilirsiniz. Eğer Google Drive uygulamasını başka cihazlara veya masaüstü bilgisayarınıza kurarsanız cihazlarınız arasında senkronizasyon da yapabilirsiniz.

Online depolama uygulaması Google Drive, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları; ayrıca iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumludur.


Tür: Online Depolama Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Google
Kategoriler: Araçlar,Android,iPhone,iPad,Araçlar,Araçlar