Google Currents

Google Currents, internet ortamında yayımlanan dergileri, makaleleri, haberleri vb. Android ve iPhone cihazlarında takip etmenize olanak sağlayan bir RSS uygulamasıdır.

Google Currents akıllı cep telefonunuz veya tablet bilgisayarınızda çeşitli sitelerin güzel bir dergi formatında çevrimdışı olarak okunabilmesine olanak sağlayan ücretsiz bir RSS uygulamasıdır.

  • Yayımcı edisyonları: Haberler, iş dünyası, yaşam tarzı, moda, spor, bilim ve teknoloji alanında Forbes, The Guardian, TechCrunch gibi yüzlerce yayının makaleleri, videoları, resimleri ve slayt şovları ücretsiz olarak elinizin altında.
  • Hızlı gezinti: Yeni navigasyon modu ekranı aşağıya doğru kaydırarak okunmamış yazılara çabucak ulaşmanızı yana doğru kaydırarak da kategori içindeki diğer sitenin, derginin içeriklerine geçmenizi sağlıyor.
  • En son haberler: Google'ın arama motorunu kullanan Google Currents, tüm dünyadan ve ülkenizden en sıcak haberleri, olayları, öyküleri cebinize getiriyor.
  • İçerik kaydetme: Daha sonra okumak isteyeceğiniz bir makaleye mi denk geldiniz? Ya da saklamak istediğiniz bir yemek tarifi var. Daha sonra okumak için istediğiniz içeriği yıldızla işaretleyip kaydedebilirsiniz.
  • En sevdiğiniz bloglar ve RSS beslemeleri: Google Reader'daki aboneliklerinize anında güzel bir dergi görünümü kazandırabilirsiniz.
  • Çeviri: Google traslate teknolojisinden faydalanan Currents içerikleri 44 dilde sunabilmektedir.

Tür: Rss Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: Google Inc.
Kategoriler: Araçlar,Haber - Dergi - Gazete,Android,iPhone,iPad,Araçlar,Haber - Dergi - Gazete,Araçlar,Haber - Dergi - Gazete