Fruit Ninja Free

Fruit Ninja havada uçuşan meyveleri parçaladığınız eğlenceli bir beceri oyunudur.

Bir ninjanın en büyük düşmanının meyveler olacağını kim bilebilirdi ki? Bu popüler oyunun geliştiricisi Halfbrick Studio basit ama bir o kadar da eğlenceli bir işe imza atmış. Tek yapmanız gereken parmağınızı kullanarak havada uçan meyveleri yere düşmeden önce ikiye bölmek. Fakat yanlışlıkla havada uçan bir bombayı bölerseniz oyun sona eriyor. Fruit Ninja Lite ile oyunun demosunu oynama şansına sahipsiniz.

Oyunun demosunda 3 adet başarım (achievement) bulunuyor; ayrıca başarılı oldukça kazanacağınız kılıçlar ve arka planlar yer alıyor. Bunların yanında Dacebook ve Twitter'ı kullanarak sosyal ağlarda oyundaki başarınızı paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Oyunun tam sürümünde klasik oyun modunun yanında Zen Mode, Game Center Multiplayer ve Arcade Mode adı altında 3 farklı oyun türü bulunuyor. Bu eğlenceli uygulama OpenFeint ile entegre yani arkadaşlarınızla Ninja Fruit üzerinden yarışabilirsiniz.

Meyve doğrama konusunda ustalaşacağınız bir beceri oyunu olan Fruit Ninja iOS ( ipod touch,iphone vs.), Symbian ( Nokia vs. ) ve Android işletim istemine sahip cihazlara yüklenebilir.


Tür: Beceri Oyunu
Firma: Halfbrick Studios
Kategoriler: Oyun