Fiyat Arat

Fiyat Arat, cep telefonunuzla ürün barkodu okutarak 32 farklı sanal ve fiziksel mağazada fiyat araştırması yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir alışveriş uygulamasıdır.

Fiyat Arat, Biarada.com'un veri tabanını kullanarak, satın almak istediğiniz ürünün barkodunu cep telefonunuzla okutup 32 farklı fiziksel ve sanal mağazada fiyat araması yapmanıza imkan tanıyan bir alışveriş uygulamasıdır.

Uygulama HepsiBurada, Kangurum, Ereyon, Hizlial, Teknosa, Darty, Bimeks, Gold, Kvk, GenpaTech, Koctas, Istanbulbilisim, Vatanbilgisayar, KirtasiyeDükkani, Ayyildiz, Vimjo, GüvenliTicaret, Ebebek, Epazarlamaci, Webdenal, PcDepo, NetsiparisNormabilgisayar, Bebekdepo, 724tikla, LastikcimH, zliPc, Pilburada, Autlet, Sevseval, Cumapazarlama, Alisveris'te arama yapmaktadır.

Fiyat Arat Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Tür: Alışveriş Uygulaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: AndroidBakkal
Kategoriler: Alışveriş,Android,Alışveriş Uygulamaları