Discover - Wikipedia in a Magazine

Discover - Wikipedia in a Magazine, Wikipedia'yı mobil cihazınızda görüntülemenize yarayan ücretsiz bir online ansiklopedi uygulamasıdır.

Discover Wikipedia in a Magazine, online ansiklopedi Wikipedia sitesini kullanmanın tamamen farklı bir yolunu sunuyor. Discover - Wikipedia in a Magazine, kullanımı kolay ve şık arayüzü ile Wikipedia'yı görüntülemenize yarayan ücretsiz bir uygulamadır. Discover Wikipedia in a Magazine her gün yeni bir kapak konusu ile karşınıza çıkmaktadır. Kapaktaki konuyu okuyarak ya da ilgi alanınızdaki konuları arayarak rahatlıkla merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Uygulama internet bağlantınız olmadığında geçmişte okuduğunuz başlıklara ulaşma imkanı sunmaktadır.

Discover - Wikipedia in a Magazine, iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir online ansiklopedi uygulamasıdır.

Tür: Online Ansiklopedi Uygulaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: Cooliris Inc.
Kategoriler: Eğitim,Android,Eğitim