Dil Öğreten 9 Uygulama

Dil öğrenmek isteyen telefon kullanıcılarının çok yararlı bulacakları ve dil öğrenebilecekleri, birbirinden kullanışlı dil öğrenme uygulamalarını sizin için galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek  resimlerin altında yabancı dil öğrenme uygulamalarını görebilirsiniz.

1. Rosetta Stone

1. Rosetta Stone

Rosetta Stone, en çok indirilen ve en iyi dil eğitimi sitelerinden biri olan bir uygulamadır. Bu uygulamada 20'yi aşkın dili öğrenebilirsiniz.


2. Tourist Language Learn & Speak

2. Tourist Language Learn & Speak

Tourist Language Learn & Speak, dili size turistken ihtiyaç duyacağınız şekilde öğretiyor. Özellikle yurtdışı seyahatlerine çıkanlar için oldukça yararlı bir uygulama.


3. Wakie

3. Wakie

Wakie uygulaması ile istediğiniz zaman, dünyanın herhangi yerinden biriyle konuşabilirsiniz. Sizin seviyenizde olan insanlarla konuşabiliyorsunuz.


4. HelloTalk Dil Değişimi

4. HelloTalk Dil Değişimi

Kültür değişim öğrenci eğitim sistemi temeline dayanan HelloTalk Dil Değişimi uygulaması ile yabancı arkadaşlar edinip onlarla konuşabilirsiniz.


5. 50 languages

5. 50 languages

50 languages, 50 farklı dili öğrenebileceğiniz oldukça yararlı bir dil öğrenme uygulaması. Kelime dağarcığınızı geliştirmek ve dil öğrenmek için başvurabilirsiniz.


6. Babbel

6. Babbel

Babbel uygulaması ile hızlı bir şekilde dil öğrenebileceğiniz çok kullanışlı bir uygulamadır. Ücretsiz olan uygulama ile birçok dili kolayca öğrenebilirsiniz.


7. busuu

7. busuu

50 milyonun üzerinde kullanıcısı olan busuu uygulaması birçok ödüle sahip. Bu uygulama ile birçok dili eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.


8. Mango Languages

8. Mango Languages

Mango Languages uygulamasının Türkçe dil desteği yok ancak diğer dilleri İngilizce dilinde öğrenebilirsiniz.


9. Memrise

9. Memrise

Ücretsiz olan Memrise uygulaması dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor.Uygulamada 300 binin üstünde ders ve 180'in üzerinde dil bulunuyor.