Cut The Rope

Cut The Rope, Om Nom isimli sevimli canavarı halatlara bağlı şekerlemelerle beslemeye çalıştığınız bir puzzle bulmaca oyunudur.

Puzzle - bulmaca tipindeki Cut the Rope oyunundaki amacımız çeşitli mekanizmalar ve halatlarla bağlanmış şekerlemeleri, halatları keserek Om Nom isimli tembel, yeşil, sevimli yaratığımızın midesine göndermek.

200 seviye ve sahip olunması gereken 600 yıldız içeren oyun oldukça renkli şekilde tasarlanmış. Ayrıca oyun içerisinde gizlenmiş Om Nom figürleri de yer alıyor. Bu gizli figürleri, oyunun Facebook ve Twitter entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Amansız bir maceraya davetiye çıkaran puzzle bulmaca oyunu Cut the Rope, iOS ( iphone,ipad vs.) ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlere yüklenebilir.

Tür: Puzzle - Bulmaca Oyunu
Cut The Rope:
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,,
Firma: ZeptoLab
Kategoriler: Oyun,Android,iPhone,iPad,Android Oyunları,iPhone Oyunları,Oyun