Color Splash

Color Splash fotoğraflarınızı siyah beyaza dönüştürdükten sonra istenen alanları renkli hale getirebilen bir resim düzenleme uygulamasıdır.

Color Splash fotoğraflarınızı siyah beyaza çeviriyor ve ardından istediğiniz bölgeyi renkli hale getiriyor. Bu sayede oldukça şaşırtıcı fotoğraflar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Uygulamanın hassas ve basit arayüzü sayesinde fotoğraflarınızı kolayca ve eğlenceli bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Parmağınızı bir fırça gibi kullanarak istediğiniz alanları siyah beyaza çevirebiliyor ya da istediğiniz alanları orijinal renge geri döndürebiliyorsunuz. Yakınlaşma ve uzaklaşma seçenekleri sayesinde piksellerin daha iyi şekilde görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Color Splash uygulamasının özellikleri:

  • Video eğitimlerle uygulamanın bütün özelliklerini nasıl kullanabileceğinizi gösteriyor.
  • Düzenlediğiniz fotoğraflarınızı Facebook, Flickr ve Twitter'da paylaşmanızı sağlıyor.
  • Birden fazla fotoğrafı aynı anda düzenlemenize olanak sağlıyor ve yarım kalan düzenlemelerinize daha sonra tekrar göz atma şansı sunuyor.
  • Yapılan işlemleri istediğiniz kadar geriye almanızı sağlıyor.
  • Alternatif bir görüntüleme modu ile siyah beyaz alanları ve renkli alanları ayıran kırmızı sınır çizgilerini aktif hale getiriyorsunuz bu sayede rahatlıkla siyah beyaz alanları ve renkli alanları birbirinden ayırabiliyorsunuz..
  • 4 farklı fırça modeli seçmenize olanak sağlıyor.
  • Color Splash ile portreler ya da manzaralar üzerinde çalışmayı kolaylaştıran uyumluluk araçlarıyla işlemlerinizi daha basit şekilde uygulayabiliyorsunuz.
  • Color Splash uygulamasında tam ekran modunda çalışıldığında araçlar menüsü ortadan kayboluyor.

Color Splash uygulamasını iOS işletim sistemine ( iPhone, iPad vs. ) sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanabilirsiniz. Uyulamanın ücretsiz sürümünde sadece düzenleyebileceğiniz resim sayısı kısıtlanmış.

Tür: Resim Düzenleme Uygulaması
Platform: iPhone,iPad
İşletim Sistemi: iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: ,
Firma: Pocket Pixel Inc.
Kategoriler: Fotoğraf,iPhone,iPad,Fotoğraf,Fotoğraf