Brainly (Eodev.com)

Brainly (Eodev.com) uygulaması Android, iPhone ve iPad kullanan öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı oluyor.

Brainly (Eodev.com) uygulaması, öğrencilerin sınav soruları (YGS, LYS, TEOG vb) ve ödev araştırmalarında yaşadıkları kaynak bulma sorununu ortadan kaldıracak geniş bir bilgi havuzu sunuyor.

Cep telefonu ya da tablet bilgisayara kuracağınız bu uygulama ile zorlandığınız bir konuda soru sorabilir ve hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Sorulan soruların cevapları birkaç dakika içinde geliyor.

Uygulamanın bu yeni sürümünde IOS ve Android tabanlı uygulamalar ortak bir çatı altında birleşiyor bu sayede Türkiye ve dünya üzerindeki diğer 35 ülkeden giriş yapan 40 milyondan fazla kullanıcı, bu ortak bilgi havuzunu kullanabiliyor.

Brainly (Eodev.com) uygulaması Android tabanlı akıllı cep telefonları, tablet bilgisayarlar, iPhone ve iPad ile uyumludur. Ayrıca bilgisayarlar üzerinden kullanılabilmesi için web tabanlı hizmet de yer alıyor.

Tür: Ödev Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad,Windows
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone,Windows
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows 10
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: Brainly.com
Kategoriler: Eğitim,Android,iPhone,iPad,Eğitim,Eğitim