Bebeğim ve Ben
Ekran Görüntüleri

1 Oy
Güncelleme Zamanı
23.11.2014
Toplam İndirme
1308
Üretici Firma
Unilever
Uyumlu Sistemler
iPhone

Bebeğim ve Ben

Bebek Uygulaması

Bebeğim ve Ben uygulaması son zamanlarda hazırlanmış doğum öncesi ve doğum sonrası anne adayları ve anneler için yararlı en iyi Türkçe uygulamalardan biridir.

Uygulama Hakkında

Bebeğim ve Ben uygulaması doğum öncesi ve doğum sonrası olmak üzere anne ve anne adaylarına tüm süreçleri için faydalı bilgiler veriyor. Gerçek annelerin yaşadıkları tecrübelerden yararlanabilir, uzman doktorların videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca uzman doktorlara da soru sorabilirsiniz. Doğumdan sonra bebeğinizin çektiğiniz fotoğrafları uygulamadaki timeline aracı ile takip edebilirsiniz.

Anne olacak veya yeni anne olduysanız zor geçen bu dönemlerde size yardımcı bir araç istiyorsanız Bebeğim ve Ben Uygulamasını kullanmalısınız.

Bebeğim ve Ben Uygulamasında;

  • Doğum öncesi ve doğum sonrası anne ve anne adaylarının deneyimlerini paylaştıkları audiobooklar. 15 Bölümden oluşan ses kayıtları gerçek ortamlarda gerçek anneler ile gerçekleştirilmiş.
  • 2- Uzman doktorlar tarafından özenle hazırlanan içeriklerde doğum öncesi haftalık olmak üzere 38 hafta, Doğum sonrası aylık olmak üzere 24 ay boyunca bebeğin gelişimi hakkında bilgi verilmiştir.
  • 3- Uzman doktorlar tarafından hazırlanan 7 adet video ile doğum sonrası bebeğin ilk bakımı hakkında bilgi verilmiştir.
  • 4- Sağlık bakanlığı tarafından hazırlanan 2014 yılına ait aşı takvimini kullanabilirsiniz.
  • 5- Uzmanına sor kısmında ise uzman doktorlara soracağınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

bebeğim ve ben uygulaması
bebeğim ve ben uygulaması 1
Tümünü Göster