Atv

ATV uygulaması, istediğiniz an mobil cihazınız aracılığıyla ATV canlı yayın akışını takip etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir televizyon uygulamasıdır.

Resmi ATV uygulaması, 3G ve WiFi bağlantıları üzerinden dilediğiniz an dilediğiniz yerden cep telefonu ya da tablet ile ATV'nin canlı yayın akışını takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir televizyon uygulamasıdır.

BU uygulama ile ATV kanalındaki sevdiğiniz dizilerini ve haber bültenini nerde olursanız olun mümkün olan en yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Uygulama görüntü kalitesini bağlantı hızınıza göre otomatik olarak ayarlamaktadır. Edge ile düşük kalitede, 3G ile orta kalitede ve WiFi ile yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Resmi ATV uygulaması, iPhone, iPad, iPod ve Android tabanlı akıllı telefonlar & tabletler ile uyumludur.

Tür: Televizyon Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad,Windows
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad,Windows
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows 10
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: Turkuvaz Radyo
Kategoriler: Haber - Dergi - Gazete,Android,iPhone,iPad,Haber - Dergi - Gazete,Haber - Dergi - Gazete,Haber - Dergi - Gazete