APN Turkey

APN Turkey uygulaması ile Android cep telefonunuz için Turkcell, Avea, ve Vodafone erişim noktası ayarlarını yapabilirsiniz.

APN Turkey, Android cihazları için geliştirilmiş bir 3G ve MMS ayarlama uygulamasıdır. Uygulama sayesinde internet ve MMS için gerekli olan ayarların otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama ayrıca . 0.facebook.com adresine ücretsiz bağlantı yapmak (Avea ve Turkcell) için gerekli olan ayarları da gerçekleştirmektedir.

APN Turkey, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile cihazlarıyla uyumlu bir 3G ve MMS ayarlama uygulamasıdır.

Uyarı: Android Ice Cream Sandwich yani Android 4.0.3 işletim sistemini kullanan cihazlarda uygulamanın data/app klasöründen system/app klasörüne taşınması gerekmektedir. Bu işletim sisteminde APN ayarları için sistem uygulamalarına erişim verildiği için uygulamanın system/app klasörrüne taşınması sadee root yapılan cihazlarda mümkündür.


Tür: 3G ve MMS Ayarlama Uygulaması
Platform: Android
İşletim Sistemi: Android
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2
İndirme Bağlantıları:
Firma: Mustafa OZCAN
Kategoriler: Araçlar,Android