Amazon Kindle

Amazon Kindle, kolay ve büyüleyici arayüzüyle keyifli bir şekilde kitap okumanızı sağlayan e-kitap uygulaması olan Kindle'ın Windows Phone için optimize edilmiş halidir.

Amazon Kindle, Windows Phone işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanabileceğiniz, basit ve kullanışlı arayüze sahip ücretsiz bir e-kitap uygulamasıdır. Uygulama Kindle Store'da yer alan en çok satanlar ve en yeniler olarak listeleyebileceğiniz 750.000 kitaba ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Uygulamaya başka bir cihazdan giriş yaptığınızda Amazon Whispersync özelliği en son hangi sayfada kaldıysanız oradan devam etmenizi sağlamaktadır. Uygulamanın arka planını,yazı tipini ve boyutunu özelleştirerek kendinize daha rahat bir okuma alanı yaratabilirsiniz.


Tür: E-Kitap Uygulaması
Platform: Android,Windows Phone
İşletim Sistemi: Android,Windows Phone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,Windows Phone 7.0,Windows Phone 7.5,Windows Phone 8,Windows Phone 8.1,Windows Phone 10,Windows Mobile 2003,Windows Mobile 2003 SE,Windows Mobile 5.0,Windows Mobile 6.0,Windows Mobile 6.1,Windows Mobile 6.5
İndirme Bağlantıları: ,
Firma: Amazon.com
Kategoriler: Kitaplar & Referans,Android,Windows Phone,Kitaplar & Referans,Kitaplar & Referans