Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express uygulaması sayesinde cep telefonunuz ya da tabletiniz ile basit resim düzenleme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir ve düzenlediğiniz resimleri paylaşabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express cep telefonunuz ya da tabletiniz ile basit resim düzenleme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmenize ve resimlerinizi paylaşmanıza olanak sağlayan bir resim düzenleme uygulamasıdır. Adobe Phtoshop Express sayesinde cep telefonunuzun ya da tabletinizin değerli depolama alanını çöplüğe çevirmeden fotoğraf ve video arşivinizi elinizin altında taşıyabilirsiniz.

Photoshop Express online ortamda fotoğraf paylaşabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve depolayabileceğiniz bir kaynak olan Photoshop.com'a bağlıdır. Photoshop.com'dan ücretsiz bir üyelik alarak 2GB'a kadar fotoğraf ve video depolayabilirsiniz.

Photoshop Express fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenlemenize olanak sağlıyor. Tek dokunuşla ya da parmağınızı sürükleyerek fotoğrafı kesme, döndürme ve renk ayarlarını düzenleme gibi çeşitli özellikleri kullanabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı sanatsal filtreler yardımıyla daha büyüleyici bir hale getirebilirsiniz. Üzerinde oynama yaptığınız resmin orjinali her zaman için saklanıyor bu sayede rahatlıkla istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express ile

  • Fotoğraflar üzerinde Kesme, Döndürme,Düzeltme ve Çevirme gibi işlemler yapabilirsiniz.
  • Ton, Siyah Beyaz ve Kontrast gibi ayarlamalar yapabilirsiniz.
  • Çeşitli filtreler kullanabilirsiniz.
  • Çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınıza çeşitli çerçeveler de ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama ile birlikte Adobe Camera Pack uygulaması da cep telefonunuza ya da tabletinize yükleniyor. Adobe Camera Pack uygulaması iPhone 4, iPhone 3Gs, iPad 1 ve 2, 3. ve 4. jenerasyon iPod Touch cihazlarında çalışmaktadır. Adobe Camera Pack uygulaması;

Reduce Noise (Parazitleri Azaltma) özelliği sayesinde en iyi telefon kameralarının bile ortaya çıkardığı küçük beyaz noktaları ortadan kaldırabiliyor. Bu sayede mobil cihazınızda Adope Photoshop kalitesini yakalama imkanına ulaşıyorsunuz.
Self Timer - (Otomatik Çekim) Kamerayı 3 ile 10 sn arasında bir zamana kurarak otomatik çekim özelliğini kullanabilirsiniz.
Auto Review (Otomatik Denetim) özelliği sayesinde yanlışlıkla güzel fotoğrafları silmenizin önüne geçebilirsiniz.

Adobe Photoshop Express fotoğraf düzenleme uygulaması iOS işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerde çalışmaktadır.


Firma: Adobe Systems Incorporated
Kategoriler: Fotoğraf